Witamy w BIG: pierwszy park handlowy BIG w Polsce właśnie zawitał do Andrychowa

big andrychow event 1 2 0 800x500 - Witamy w BIG: pierwszy park handlowy BIG w Polsce właśnie zawitał do Andrychowa

big andrychow event 2 150x150 - Witamy w BIG: pierwszy park handlowy BIG w Polsce właśnie zawitał do Andrychowa big andrychow event 1 2 0 150x150 - Witamy w BIG: pierwszy park handlowy BIG w Polsce właśnie zawitał do Andrychowa big andrychow zdjecie z eventu 1 150x150 - Witamy w BIG: pierwszy park handlowy BIG w Polsce właśnie zawitał do Andrychowa

Długo wyczekiwane przeobrażenie Galerii Andrychów w BIG Andrychów wreszcie nastąpiło. W ubiegły weekend, czyli 12 i 13 maja, Galeria Andrychów hucznie świętowała dołączenie do rodziny BIG SHOPPING CENTERS LTD – znanej na całym świecie firmy z branży nieruchomości.

W prezencie dla odwiedzających organizatorzy przygotowali koncert Patrycji Markowskiej oraz mnóstwo świetnej zabawy i różnorodnej rozrywki na terenie parku handlowego BIG Andrychów. W weekend 12 i 13 maja wszyscy odwiedzający centrum mogli cieszyć się koncertem jedynej w swoim rodzaju Patrycji Markowskiej, której show z pewnością skradło serca okolicznych mieszkańców. Nie zabrakło też licznych atrakcji, takich jak foodtrucki, energetyczne koncerty lokalnych grup muzycznych, a także wyjątkowe rabaty w sklepach: Leroy Merlin, Komfort, House, Cropp, Sinsay, Jysk oraz Empik oraz mnóstwa prezentów.

„ – Niezwykle cieszymy się z faktu, że możemy zarządzać największym parkiem handlowym w okolicy. Zmiany, które wprowadzamy na polski rynek zakładają nowy branding, utrzymywanie długofalowych relacji z naszymi najemcami oraz zakupy pełne rozrywki i radości dla całej rodziny –  zgodnie ze standardami, które stosujemy na całym świecie. Jestem wdzięczny, że tak wiele osób przyszło świętować z nami rozpoczęcie tego nowego, wspólnego rozdziału.” – powiedział Eran Levy, Country Manager Poland w BIG SHOPPING CENTERS LTD.

By obejrzeć zdjęcia z imprezy, zajrzyj na profile centrum na Instagramie i Facebooku.

Oprócz silnej, światowej tożsamości marki, BIG Andrychów wprowadza na polski rynek świeże spojrzenie na działania operacyjne, zarządzanie i działania marketingowe w parkach handlowych.

Zgodnie z globalną strategią, BIG będzie kontynuował rozwój i ekspansję swojej działalności na polskim rynku jako wiodący gracz w sektorze parków handlowych w Polsce.

Wkrótce marka BIG zostanie wprowadzona na rynek w Lubinie, gdzie BIG zakupił swój drugi park handlowy w Polsce.

By Małgorzata